Tarantino son kez kamera arkasında: Brad Pitt’e teklif götürdü

“Ucuz Roman”, “Soysuzlar Çetesi”, “Bir Zamanlar… Hollywood’da”, “Rezervuar Köpekleri”, “Kill Bill” gibi önemli yapımların yaratıcısı olan Quentin Tarantino’nun onuncu ve son filmi için hazırlıkları sürüyor.

“The Movie Critic” adını taşıyacak ve çekimleri Hollywood’daki grev nedeniyle ertelenen filmin 1970’lerde Los Angeles’ta geçmesi planlanıyor.

Filmle ilgili birçok ayrıntı henüz açıklanmasa da “The Movie Critic”in tüm zamanların en ünlü film eleştirmenlerinden Pauline Kael’in hayatını konu alacağı tahmin ediliyor.

BRAD PITT BAŞROLDE OLABİLİR

NTV’nin haberine göre, filmde rol alması için Brad Pitt’e teklif gittiği ortaya çıktı. Pitt, Formula One filminin çekimleri nedeniyle bu yıl oldukça meşgul olacak gibi görünse de Pitt’in yılın ortasında veya sonlarına doğru The Movie Critic filminin çekimlerine başlayabileceği belirtiliyor.

Filmin yapımcılığını henüz bir film şirketi üstlenmedi.

PITT VE TARANTINO KAÇ KEZ FİLM YAPTI?

Pitt ile Tarantino ile daha önce Soysuzlar Çetesi (2009) ve Bir Zamanlar…Hollywood’da (2019) filmlerinde birlikte çalıştı. Pitt, ‘Bir Zamanlar…Hollywood’da’ filmindeki rolüyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x